Twój koszyk jest pusty!

Wysyłka i Powrót

POWRÓT

Zawsze oferujemy politykę powrotu 30 dni i pełne prawo wymiany. Oznacza to, że masz 30 dni od otrzymania produktu, należy zdecydować się na wymianę elementu na inny, lub wybrać, aby dostać swoje pieniądze. To, oczywiście, zakładając, że nie używany produkt i jest zwrócony w dobrym stanie. Każdy element musi pozostać. akt pokutny i wymiana nie dotyczy produktów zamówionych własnym imieniu i drukowanie numeru. Przy zwrocie towarów, płacisz za transport.

Po powrocie, należy wypełnić i przesłać ten formularz, zwrot lub napisać tę samą informację w odrębnym dokumencie, które można podłączyć. Po artykule została przyjęta i zwrócone pieniądze.

 

ZMIEŃ

Zawsze oferujemy politykę powrotu 30 dni i pełne prawo wymiany. Oznacza to, że masz 30 dni od otrzymania produktu, należy zdecydować się na wymianę elementu na inny, lub wybrać, aby dostać swoje pieniądze. To, oczywiście, zakładając, że nie używany produkt i jest zwrócony w dobrym stanie. Każdy element musi pozostać. akt pokutny i wymiana nie dotyczy produktów zamówionych własnym imieniu i drukowanie numeru. Przy wymianie produktów, płacisz za wysyłce za nami, jak my dla wysyłać nową pozycję być wysłane do Ciebie.

Przy wymianie, będzie najpierw wysłać wiadomość e-mail z numerem zamówienia i produktu / rozmiar chcesz wydać, i sprawdzić, czy jest dostępny w magazynie. Jeśli jest w magazynie, zastrzegamy dla Ciebie i wysłać z powrotem wadliwego produktu / rozmiar z tego powrotu. W przeciwnym razie, należy zapisać odpowiednie informacje w oddzielnym dokumencie, które można podłączyć. Wyślemy właściwą pozycję / rozmiar dla Ciebie.

 

SKARGA

Jeśli produkt jest uszkodzony lub nie jest jak w reklamie, wyślij do nas maila i opisać to, co jest złe, a my rozwiązać ten problem. E-mail nie zwraca wszystkie elementy do nas, zanim aplikacja zostanie zatwierdzona ciebie.

Naturalnie, jesteśmy do odbicia, gdy są one uszkodzone lub wadliwego towaru.