Twój koszyk jest pusty!

West Ham United rebeliantów Dimitri Payet będzie poruszać się ty

 
Dimitri Payet tylko rozważyć przejście do Marsylii z rozmów ponad planowanej przełącznikiem przyspieszenia w tym tygodniu.
 
Po obejrzeniu oferty w regionie £ 20 milionów odrzucony przez West Ham, urzędnicy z francuskiego klubu są planowane do osiągnięcia w Londynie w ciągu najbliższych 24 godzin, aby dyskutować umowę wziąć do przodu z powrotem do ojczyzny.
 
West Ham są określone, aby nie stracić Payet w tym miesiącu - ale to nie zatrzyma Marsylia możliwości dochodzenia France International.
 
Sportsmail rozumie Marseille przygotowuje poprawioną ofertę £ 25million dla Payet.
Niezależnie od tego, że opłata będzie wystarczające dla West Ham zrewidować swoje stanowisko okaże się, z nadziei Młotki innych zainteresowanych wejściem do walki, jak wyglądają, aby zmaksymalizować swoje zyski na odtwarzaczu są podpisane za £ 10.7million w 2015 roku.
 
Ale tylko Payet chce przenieść się do Marsylii - klub on odszedł do młotów.
To jest jak raporty we Francji w niedzielę wieczorem powiedział, że żona Payet za Ludivine pojechała do Marsylii w weekend.
 
Jeśli kontrakt do podpisania Payet nie w tym miesiącu, Marsylia są gotowi do strajku kontrakt z West Ham, który widziałby 29-letni dołączyć w lecie.
 
Payet jest zdecydowany opuścić West Ham w tym miesiącu i odmawia grać dla klubu. Tęsknił ich 3-0 zwycięstwo nad Crystal Palace w sobotę.
 
Po meczu z West Ham napastnik Andy Carroll skrytykował postawę jego kolega z zespołu, mówiąc Payet uczynił to trudne dla innych graczy.
 
On powiedział: "Nie sądzę, że każdy gracz jest większy niż klub. To, co chłopcy wierzą, kierownika, wszyscy pracownicy i fanów. Pokazaliśmy, że jesteśmy wąską grupę i dostał trzy punkty za to.
 
"Mamy odpowiedziało kilku krytyków, ze wszystkim, co trwa już w ciągu tygodnia, a wszyscy mówią. Otrzymałem wiele połączeń i wiadomości, a to było takie same dla innych graczy.