Twój koszyk jest pusty!

Real Madryt lub rekordowy znak nowego boga

Bilbao Sportowy bramkarz Colpa i Real Madryt tylko krótki dystans między podpisaniem kontraktu tanie stroje piłkarskie, gdy umowa się powiedzie, ustanowi rekordową historię drużyny Bramkarz Realu Madryt, cena zbliżona do 21 wieku Real Madryt kupił wszystkie drzwi będzie sumą .
 
W całym XXI wieku Real Madryt kupił w sumie pięciu bramkarzy: Cesar, Duodek, Lopez, Navas i Casillas, wydali ogółem 25 750 000 euro, reprezentując Real Madryt w tym samym czasie, co łączna kwota 1,63%. Według danych "Aspen" do danych sumarycznych Real Madryt w 21 wieku, całkowita opłata za transfer wynosi 1,57775 miliardów euro. Powód, dla którego bramkarz spędził mniej na pozycji, głównie dlatego, że Casillas uratował pieniądze z Realu Madryt. Casi grał dla Realu Madryt przez 16 sezonów, grał w 510 meczach, jest zawodowcem Realu Madryt, oczywiście nie będzie ponosił żadnej opłaty za transfer.
 
Bilbao Athletic i Copa odnowienie postępy są bardzo powolne, Athletic Bilbao zaproponował kilka odmówienia umowy zostały odrzucone przez Copas, główną różnicą między obiema stronami jest kara, Copa nie chce zaakceptować ukończenia Athletic of Barcelona ustawić 75 milionów euro zlikwidowanych odszkodowanie. Teraz kara za Copa wciąż wynosi 20 milionów euro. Gdy Real Madryt kupi Coppoort złamał karę zerwania kontraktu, cena stworzy historię drużyny Real Madryt będzie rekordem handlu, ale także w pobliżu Realu Madryt w 21 wieku, aby kupić pięć poprzednich ceny bramkarza.
 
W sezonie 2000/01 Real Madryt przedstawił Cezara z Valladolid, wydał 6,25 mln euro, zagrał w 58 meczach z Realem Madryt. Z Casillas superior, Cesar tylko wtedy, gdy na ławce. W sezonie 2007/08 Fedek przybył do Realu Madryt z Liverpoolu, mógł wziąć udział w czterech sezonach rozgrywanych w 12 meczach. Sezon 2012/13, Real Madryt wykopali Lopez z Sewilli, opłata za przelew 3,5 miliona euro. Wkrótce dołączył Lopez, Casillas i jego kolega z drużyny Arbeloa doszło do kolizji, co spowodowało złamanie prawej ręki, dzięki czemu Lopez był głównym bramkarzem i reprezentował Real Madryt w 62 meczach.
 
 
Niedawno zakupieni dwaj bramkarze grają obecnie w Realu Madryt. Latem 2014 roku, Lopez opuścił w tym samym czasie, Real Madryt kupił Navas od Levante, wydał 10 milionów euro opłaty za transfer, czyli Real Madryt w 21 wieku, aby kupić największe wydatki bramkarza. Po odejściu Casillasa w 2015 roku Navas został pierwszym bramkarzem Realu Madryt. Grał w 116 gier w imieniu Realu Madryt. Ostatnim z nich jest Casillas, który jest także substytutem Realu Madryt, gdy Lopez odszedł stroje piłkarskie Crystal Palace, wydał 6 milionów euro za transfer, grał w 36 meczach w imieniu Realu Madryt.