Twój koszyk jest pusty!

Mikael Silvestre wzywa Anthony Martial nie "zrobić Pogba '

 

Martial, 21, cieszył się wspaniałą debiutancki sezon w Anglii latem 2015 po jego przejściu z Monako, kończąc sezon jako najlepszy strzelec United 20 goli we wszystkich rozgrywkach.
 
Ale to nie było tak przyjemne dla niego tym razem.
 
Zgodnie z Jose Mourinho, Martial rozpoczęła zaledwie dziewięciu meczach Premier League - punktacji tylko dwa razy - i nie pojawił się w żadnej z trzech ostatnich meczów.
 
Nastąpiła wyraźna wypadnięciem pomiędzy zarządcą i odtwarzacz, Tanie stroje piłkarskie, i choć sam Martial odrzucił mówić o odejściu z Old Trafford, że sytuacja może się zmienić w lecie, jeśli jego sytuacja nie poprawiła się gra.
 
Jednak były obrońca Mikael Silvestre Red Devils powiedział talkSPORT Martial nie powinny "zrobić Pogba" i opuścić United - takich jak pomocnik Paul zrobił w 2012 roku, kiedy nie grał na tyle klubu.
 
Przemawiając jako gość na Kick Off Silvestre powiedział: "[] Miał bardzo dobry sezon i adaptację do Premier League i United.
 
"On był ich najlepszym strzelcem w poprzednim sezonie, ale w tym roku jest on inny player.
 
"Miał trudne lata z Francji - miał grę, w której on nie wykona i był z zespołem - a trzeba pamiętać epizod zachorowania jego numer [zabrane] przez [Zlatan] Ibrahimovic podjąć. Nie był z tego zadowolony. "
 
"Zawsze powiedzieć, kiedy masz dobry pierwszy sezon trudno [dalszego wykonywania] i musimy umieścić na fakcie, że on wciąż młody i ciągle się uczyć.
 
"Mam nadzieję, że utrzymuje pacjenta, a nie zrobi Pogba, koszulki piłkarskie Manchester United 16/17,  jak on i głowa do Juventusu.
 
"On musi trzymać się i pokazać swój charakter. Postać jest bycie odważnym, przyklejają się do niego, a ciężej pracować - jak miało to miejsce.
 
Nie tylko Martial udowodnić swoją postać poprzez trzymanie w United przez grube i cienkie, a tej ciężkiej chwili jego karierze, ale Silvestre uważa także Old Trafford jest idealnym miejscem dla młodych napastnik rozwijać - widząc, jak on będzie grać i szkolenia z legendarne przodu Ibrahimovic i Wayne Rooney
 
39-latek dodał: "[Potrafi] uczyć się od Ibrahimovic i uczyć się od Rooneya, bo ci ludzie zrobili to i to, czego potrzeba, aby wygrywać trofea.
 
"To najlepsze miejsce dla młodego napastnika do rozwijania się. Byłoby to samo Marcus Rashford ".