Twój koszyk jest pusty!

Messi nowy sezon zagrał 15 meczów chce odpocząć, a następnie 2 t

Po rozpoczęciu sezonu 2017/18 Barcelona grał dwa hiszpańskie Super Puchary, siedem La Liga i dwie Ligi Mistrzów, a także cztery eliminacje Argentyny, Messi zagrał 15 meczów łącznie 1350 minut gry.
 
W całej Europie żaden z graczy grał więcej czasu niż Messi, był najbliżej Kawahara w Realu Madryt, miał 11 kolejnych meczów na okręty Galaxy, ale ostatnio z powodu problemów z sercem musiał wylądować na liście królewskiej urazy.
 
Wysiłek Massey jest oczywiście satysfakcjonujący. Obecnie Barcelona jest na najwyższym szczycie, a rywale prowadzą w rywalizacji z Realem Madrytem 7 punktów, Argentynie także w hat-tricce, aby wygrać kolejną rundę eliminacji Pucharu Świata, aw przyszłym roku wejdą do Pucharu Świata.
 
Jednak po tym, jak zachodnie media podkreśliły, że w ciągu 990 minut po ciągłym pojawieniu się, ryzyko i szanse na zranienie gracza zostaną znacząco zwiększone. Ale w ten weekend odmalowano La Liga, Messi nadal nie będzie miał okazji wycofać się, ponieważ Barcelona będzie na drodze do rywalizacji Atletico, Barvade nie będzie w tej wojnie, aby obrócić jego pierwszą gwiazdę.
 
Teraz pęd jest zacięty Messi nie chce odpocząć, a w grze, on również wiedzieć, że we właściwym czasie, aby uwolnić własne fizyczne. Jednak Messi będzie wreszcie czekać na okazję do odpoczynku, 21 października mecz w meczu z Maladą po meczu, Barcelona nie będzie w King's Cup w słabej trasie Murcji, bez żadnego wypadku Messi na pewno z kolei będzie na bieżąco trzymać napięte mięśnie czasowo zrelaksowany, aby uniknąć przepracowania, a to jest największe obawy dla wszystkich fanów Barcelony.