Twój koszyk jest pusty!

Manchester City i Manchester United są silniejsze niż w poprzedn

Leworęcznik Chelsea Azar przyjął wywiad, jego zdaniem, chociaż Manchester Hutch w tym sezonie, silny występ, ale Chelsea nadal ma możliwość rywalizacji o zespół ligi, on również nadzieję, że zespół jak najszybciej przygotować się do Mistrzów Liga i Premiership sytuacja.
 
W Premier League w tym sezonie, Chelsea w pierwszych ośmiu rundach straciła trzy mecze, obecna sytuacja, obrońca jest za Manchesterem City 9 punktów, za Manchesterem United 7 punktów, tymczasowo poza pierwszą grupą. Wielu uważa, że ​​Chelsea nie byłem w stanie wygrać, a Azar powiedział: "Nie zgadzam się z tym argumentem, myślę Manchester City i Manchester United silniejszy niż w zeszłym roku, ale jesteśmy gotowi. Długie, mamy nadzieję wrócić do szeregu tytułu jako jak najszybciej
 
Wtedy wygraliśmy tę grę, ponieważ kiedyś prowadziliśmy 2: 0, ostatnie 3-3 nie jest zły, po raz kolejny w Rzymie, Włochy, powinniśmy wziąć to tylko remis, zespół niezadowolony z wyników, ale nie spotkaliśmy się trzeciej klęski etnicznej, więc musimy się ruszać dalej. Teraz musimy zapomnieć o tej grze, przygotować się na weekend z meczu Waterford.
 
Dla graczy i gra, dla graczy, rozpoczęcie lub wymiana jest normalne, ale dla mnie, II byłem z dala od stadionu przez trzy miesiące i czekam na grę, ale jeśli trener ma jego układ, nie mam zdania.
 
Trudny kontuzja Chelsea jest bardzo oczywista, Canter, Derrick Water i Mojżesz nie mogą zagrać, a w grze przeciwko Rzymie, Cahill i Louis także wydają się dyskomfortem. Azar uważa, że ​​zespół powinien być bardziej odpowiedni do dwutygodniowego meczu: "To jest inny sezon, ponieważ mamy zadanie europejskiej wojny ostatniego sezonu jest bardziej zrelaksowany, ponieważ nie musimy iść na tydzień, w przypadku mamy lepszą kondycję fizyczną i teraz różnią się ... Zespół potrzebuje aby przystosować się do tej sytuacji, będziemy walczyć najlepiej, myślę, że nie są gorsze niż w poprzednim sezonie przed meczem w tym sezonie, tylko dwie klasy szkoleniowe, ale jedno potrzeba, ale musimy szybko dostosować się do tego procesu.