Twój koszyk jest pusty!

Levin otworzył morze przystojniaku!

Runda 12 z Bundesligi, Bayern Monachium 3-0 pokonała w domu Augsburg. Po meczu Lehman Levin powiedział w wywiadzie strój piłkarski Juventus, że zostanie szefem Augsburga było zaskoczeniem i chciał wypróbować nowy styl, aby pomalować swoje blond włosy.
 
Levan powiedział: "Wielu graczy w szeregach Bayernu nie uczestniczyło w drużynie narodowej, więc jesteśmy gotowi dzisiaj przeciwko Augsburgowi w tej grze, jesteśmy w dobrym stanie, a następnie mamy nadzieję, że nadal wygrywamy."
 
Bayern napastnik Levan strzelił 18 bramek w 13 meczach przeciwko Augsburgowi. W odpowiedzi Levan powiedział: "Nie wiem, dlaczego zostali oni nemezis w Augsburgu. Ale w tej grze, Bayern dobrze sobie radzi w ofensywie, więc będę miał więcej okazji do kopnięcia, Zwiększona pewność siebie Shot."
 
Na temat nowej fryzury Levin powiedział: "Chcę zmienić swój styl koszulki piłkarskie z nadrukiem, dlatego będę farbowanym złotem, myślę, że jest to nowa próba, gdy zapytano trenera Bayern, jak patrzeć na ich nową fryzurę, żartował Levin:" On jest zazdrosny ..."
 
W związku z tym Heynckes odpowiedział uśmiechem: "Nie, nie jestem zazdrosny, ale młodzi ludzie mogą zmieniać fryzury, zwłaszcza napastnik bardziej, byłem łucznikiem, ważne jest to, że lubi jeździć, ważniejsze Może strzelić gola. "