Twój koszyk jest pusty!

Głosowanie na pokładzie Barcelony bez ufności - Benedito

BARCELONA - Agusti Benedito potwierdził w czwartek, że jego głos z ufnością przeciwko zarządowi Barcelony nie powiodła się.
 
Benedito musiał podpisać 16.570 członków klubu w celu głosowania przeciwko prezydentowi Josepowi Maria Bartomeu i jego dyrektorom w referendum, ale od środę, kiedy klub stwierdził, że termin podpisów to miał tylko 12.504.
 
Termin ten był trwającym wydarzeniem między Benedito a klubem w trakcie całego procesu, który rozpoczął się w tym miesiącu.
 
Barca utrzymywał, że to 27 września, podczas gdy Benedito powiedział, że to 2 października, które dałyby mu niedzielną grę w domu przeciwko Las Palmas zebrać więcej podpisów.
 
Jednak po wczorajszym wiceprzewodniczącym Barcelony Jordi Cardoner oświadczył w środę, że wielu niezależnych sędziów poparło datę klubu - argumenty sprowadzały się do tego, czy sobota powinna być uznana za dzień roboczy, czy nie - Benedito przyznał się do porażki.
 
"Wezwaliśmy czas na głos bez ufności", powiedział.
 
"To nasza ostatnia konferencja prasowa, nie spodziewaliśmy się, że klub skomplikowałby tak wiele rzeczy, głównie jeśli chodzi o daty. Rada zdecydowała się na nas, ponieważ głosowanie będzie sukcesem.
 
"Nie planujemy kolejnego głosu bez ufności, ponieważ to duży wysiłek - finansowo. Chociaż nie byłoby zaskoczeniem mnie, jeśli ktoś inny, ponieważ przyczyny pozostają".
 
Jednak Benedito zszedł z walki, mówiąc, że weźmie zarząd do sądu, ponieważ uważa, że ​​"uszkodzili" prawa członków Barcy, nie pozwalając, aby okres uzyskania podpisów pozostawał otwarty do 2 października, czyli jego czytania statutu klubu.
 
Oprócz zebranych 12.504 podpisów, Benedito spodziewał się, że spodziewa się, że w sobotę spodziewa się, że jeszcze 1,500 przyjedzie na stanowisko, które dało mu grę w Las Palmas, aby uzyskać pozostałe 2.500 podpisów.
 
Teraz jednak wszystkie podpisy zostały zniszczone przez notariusza w celu zachowania anonimowości członków klubu, którzy podpisali głos.
 
"Niezliczone osoby zażądały, żebym nie przekazywał informacji klubowi w przypadku, gdy nie dotarliśmy do celu, ponieważ nie ufają tej radzie", powiedział Benedito.
 
Mówiąc w skrócie o ESPN FC w tym miesiącu, Benedito powołał się na sprawę dotyczącą podatków Neymar, byłego wiceczempera Barca Sandro Rosella i niepewności co do przyszłości Lionela Messiego jako głównych powodów, dla których Bartomeu i jego zarząd powinni natychmiast zrezygnować.