Twój koszyk jest pusty!

Chelsea odrzucić ofertę Bournemouth dla Asmir Begovic

 
Uważa się, pierwsza oferta Bournemouth do Begovic było w regionie 10 mln £, że Chelsea spadła, ale na południe Klub wybrzeża nie dały nadzieję na lądowanie 29-latek w tym miesiącu.
 
Begovic jest szanowany w Chelsea oraz trener Antonio Conte może udzielić Bośnia międzynarodowy ruch, jeśli naprawdę tego chce, a pieniądze ma rację - choć włoski woleliby przebywa na pozostałą część kampanii.
Przełącznik do Bournemouth może odwołać się do Begovic, który dokonał tylko cztery występy w tym sezonie. Z Chelsea z Ligi Cup, a nie w Europie, jest prawdopodobne, że pojawią się tylko w FA Cup na pozostałą część sezonu, jeśli przebywa.
 
Conte nie będzie chciał ryzykować jak jego zespołu w dół polowania tytuł Premier League z Begovic następny w kolejce do pierwszego wyboru Thibaut Courtois.
 
Gdyby belgijski poniósłby szkodę lub zawieszenie i Begovic liście, a następnie Conte musiałby skręcić lecie podpisania Eduardo, który jest jeszcze zadebiutować Chelsea.
 
Chelsea oddalił zapytanie o Begovic z Evertonem latem ubiegłego roku, gdy wątpliwości co do przyszłości Courtois pozostał, a nie zachęcać do zainteresowania West Ham United za wzięciem go na kredyt.
 
Ale mimo ocenił go bardzo, Chelsea może ulec pokusie, aby zarobić na Begovic, jeśli mogą one wnieść zdrowy zysk na 8m zł zapłacili Stoke City na niego w lecie 2015 roku.
 
Gdyby Bournemouth nie dojdą do porozumienia kontrakt z Chelsea w tym miesiącu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, będą próbować ponownie pod koniec sezonu.
 
Przejście do Bournemouth będzie pasował Begovic, który dobrze zna południowego wybrzeża spędził pięć lat w Portsmouth, gdzie dał się poznać jako jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy w kraju.
 
Begovic nadzieję wyzwanie Courtois na miejscu numer jeden w tym sezonie, ale belgijski zwrócił się do utworzenia w ramach Conte z Chelsea może zaoferować mu nowy kontrakt.