Twój koszyk jest pusty!

Barcelona podpisała francuską supergwiazdę jutro

Neville zniknęło tego lata, Barcelona MSN Sanjie, chociaż Barcelona do łącznej ceny 147 milionów wprowadziła de Bebel, ale jego zdolności nie wystarczą, aby zostać następcą Neymaru, Barcelona ma nadzieję na wprowadzenie nowej światowej klasy restrukturyzacji napastnika, Halberda, według francuskiego Media, Gletzman zgodził się opuścić Atletico po sezonie i osiągnął wstępne porozumienie z Barceloną.
 
W rzeczywistości Barcelona ma nadzieję podpisać Gletzman, aby przejąć Neymar latem tego roku koszulki piłkarskie z nadrukiem, ale także postanowił zawiesić umowę, ponieważ Atletico zostało zakazane do podpisania umowy z Barceloną. Chociaż Gelitzman podpisał nową umowę z Atletico Madryt tego lata, jego wypłata z kontraktu wciąż wynosiła 100 milionów euro, co w rzeczywistości dało sieci zielone światło, aby opuścić zespół - 100 milionów euro mogło zostać zabrane przez każdy zespół Gletszman.
 
Barça potrzebuje sprytnego napastnika zdolnego dopasować styl do drużyny, a Gleitzman, który poradzi sobie z skrzydłowymi i centrami, jest ich pierwszym wyborem. "World Sports Daily" ujawnił, że dyrektor techniczny Barcelony Robert - Fernandez pojawił się na niemieckiej i francuskiej scenie konkurencji, ważnym celem jego wizyty jest wizyta w Gelizi Man, ale Atletico nie wszedł do pierwszego składu, był 76 minut od stołu .
 
Hiszpańskie media, które Barcelona kupiła Gelizi Man, to hazard, ponieważ francuscy królowie w tym sezonie, państwo nie jest dobre, grał tylko 13 razy, gdy Atletico zdobył 3 bramki. Jednak po kompleksowej ocenie działu technicznego w Barcelonie, Gletzman jest bardzo odpowiedni dla systemu taktycznego Valverde, stanie się Messim na ofensywnym końcu dobrym pomocnikiem, nowy trójząb GMS w Barcelonie również jest gotowy do wyjścia.
 
Barcelona podpisała Gelizi Man, aby zapłacić cenę, nie jest mała, oprócz opłaty za przelew w wysokości 100 milionów euro stroje piłkarskie Crystal Palace, Barcelona również płaci królowi Francji za kolejne 5 milionów euro 100 milionów euro - sieć dostanie pensję w wysokości 20 milionów euro 5 lat kontrakt, co oznacza, że ​​prześcignie Suareza, by zostać Barceloną na drugim miejscu po drugorzędnym graczu Messiego.