Twój koszyk jest pusty!

Barcelona do przodu Ousmane Dembele przez okres do czterech mies

Barcelona potwierdziła, że ​​podpisanie klubu Ousmane Dembele zostanie wyeliminowane na okres do czterech miesięcy po zerwaniu ścięgna w sobotniej wygranej w Getafe.
 
Dembele, 20 lat, podróżuje do Finlandii w tym tygodniu stroje piłkarskie dla dziec, aby poddać się operacji ze specjalistą.
 
Francuski międzynarodowy startował po raz pierwszy w La Colie w Coliseum Alfonso Perez, kiedy został zmuszony po 25 minutach.
 
Klub kataloński początkowo miał nadzieję, że wystąpił nieznacznie w odcinku chudów. W najbliższym niedzielę byłby tylko na kilka tygodni, ale testy na niedzielnym szkoleniu klubu ujawniły najgorszy scenariusz.
 
"Testy potwierdziły, że pierwszy zespół Ousmane Dembele zerwał ścięgno udowe bicepsa u jego lewego udo", powiedział Barca w oświadczeniu.
 
"Operator będzie operował przez Dr Sakari Orava w Finlandii w tym tygodniu. Oczekuje się, że będzie na dystansie od trzech do pół miesiąca i czterech miesięcy".
 
Po tym, jak Neymar wyjechał do Paryża Saint-Germain za 222 mln euro, Barca wykorzystał trochę pieniędzy, aby podpisać Dembele z Borussia Dortmund, a były Rennes, zastępując Luis Suarez jako najdroższe kiedykolwiek podpisanie klubu.